SPASENIE

Центр реабілітації

цілодобова консультація

+38 093 872 81 11
+38 095 872 81 11

Відгуки про наш центр

 • Инга Захарова

  Мій двоюрідний брат дуже сильно пиячил, звернулися у центр Спасение. Тільки позитивні відгуки

 • Андрей Кравченко

  Я був сильно залежним від вживання алкоголю, це дуже заважало нормально жити. Боротися наодинці мені не вийшло...

 • Валентина Щекова

  У цьому центрі допомогли врятувати нашу сім'ю, чоловік постійно пив і я нічого немогла цьому протидіяти. Це були дуже важки часи, все вже позаду.

Отримати конусльтацію

Лікування алкоголізму у Харкові

Багато хто важає, алкоголізм це не хвороба і не ставляться до цього серьезно. Дослідженнями доведено, що алкоголізм - це справжня хвороба з дуже пагубними наслідками для людини. Шкода завдана алкоголем дуже велика: руйнуються сім'ї, втрата роботи, велика шкода здоров'ю і це не повний перелік шкоди яку завдає алкоголь. На сьогоднішній день алкоголізм, найпоширенішою хворобою серед населення яке викликає тотальну залежність, найстрашніше в цьому захворюванні – людина не дає собі ради, що вона хворіє. Ця хвороба виникла вже дуже давно і в нащі часи застілля, погагий день чи просто кінець робочого тижня є причиною хильнути. У деяких компаніях відмова пити вважається дурним тоном і засуджується оточуючими. Всі ці фактори призводять до неконтрольованного вживання алкоголю, що з часом переходить у алкогольну залежність.

З чого почати лікування алкоголізму?

Найважнішим фактором в успішному лікуванні хвороби, є бажання хворого лікуватись. За досвідом нашої команди подібне бажання мають далеко не всі, хто потребує допомоги. Сред цієї малої кількості людей, які готові лікуватися і змінювати своє життя на кроще зав'язавши з алкоголем та пройти курс реабілітації. Дуже хорошим аргументом завждиє є рідні та близькі люди, які можуть впливати на алко-залежну людину і допомогти їй обрати вірний шлях. Треба огородити залежну людину від оточення яку провокує вживання алкоголю. Находячись у такій компанії всі спроби лікування є марними, а сподівання близьких людей на одужання хибними.

Реабілітаційний центр «Спасение»

Звернувшись у наш центр реабілітації «Спасение» Ви зробите вірний вибір, вся наша команда досвідчених лікарів буде працювати цілодобово для швидкого одужання людини за яку ми беремо опіку. Ми проводимо стаціонарне та амбулаторне лікування пацієнтів бідь чкої ступені складності. Ми пропонуємо декілька програм лікування, пройшовши які ви суттєво наближаєте позбавлення від алкоголізму. Ми успішно поєднуємо традиційні та сучасні методи лікування, опираючись на власний досвід та використовуємо нові методики. Персонал реабілітаційного центру «Спасение» постійно бере участь у семінарах, презентаціях та інших заходах для підвищення кваліфікації. Кожна людина яка звернулася до нашого центру може бути впевнена, що отримає кваліфіковану допомогу та повну анонімність. Пациєнти, які проходять реабілітацію стаціонарно можуть розраховувати на: комфортні умови проживання, отримання усіх необхідних ліків, повноцінне, здорове харчування, дружній колектив.

Позбавитись алкоголізму та почати нове життя!

Не залишайтесь з проблемою на одинці, всі життєві негаразди не є привідом губити своє життя та починати вживати алкоголь. Невпевненість у собі на фоні думки оточуючих, проблеми на роботі, сімейні сварки це все тимчасові явища котрі не повинні штовхати вас у прірву. Надмірне вживання алкоголю це не є рішення вашої проблеми, які не змінюють реальність, а відволікає вас від неї. Скотившись у прірву ви точно нічого не змінете, окрім значного погіршення свого життя! Досить жити погано! Звертайся у центр реабілітації «Спасение»

Відгуки про наш центр

 • Інга Захарова

  Мій двоюрідний брат дуже сильно пиячив, звернувшись до центру Спасение. Тільки позитивні эмоції

 • Андрій Кравченко

  Я був сильно залежним від вживання алкоголю, це дуже заважало моєму життю. Боротися власноруч в мене не вийшло...

 • Валентина Щекова

  В цьому центрі практично врятували нашу родину, чоловік багато пив і я нічого немогла вдіяти. Це були дуже складні чати.

Отримати конусльтацію

Замовити дзвінок