SPASENIE

Центр реабілітації

цілодобова консультація

+38 093 872 81 11
+38 095 872 81 11
Лечение игровой зависимости

Відгуки про центр

  • Євген Літвінов

    Играл везде и много, ставки, карты, рулетка не редко ходил в игривые салоны посидеть за игровым автоматом. Когда долги стали больше чем годовой доход принял решение лечиться. Психолог центра Спасение сделал из меня нового человека

  • Владіслав Кущін

    К мысли о лечении пришел очень просто - ушла жена с ребенком, был не в состоянии обеспечивать семью все спускал в игровом салоне. Жить на дне надоело, обратился сюда.

  • Сергій Спіцин

    Все началось со ставок на футбольных матчах, были успехи, но этого было мало. Дальше карты, а это уже другой уровень азарта и совсем другая ответственность. Много проиграл, были проблемы. Лечился тут, сейчас новая жизнь.

Отримати конусльтацію

Лікування ігрової залежності

Бажання легких грошей, яке так часто манить нас, не рідко стає залежністю, це по суті, нічим не відрізняється від наркотичної чи алкогольної залежності. В сучасному оточенні знайти тоталізатор дуже просто, індустрія ігрового бізнесу розвинулась у всіх сферах включаючи інтернет, ігрові салони, мобільні телефони та предосьавляються вам з комфортом. Саме тому доступність та зручність так глобально розповсюджує цей спосіб легкої наживи. Люди, які залежні від ігроманіх не дають собі раду у тому, що вся ігрова індустрія побудована на програші людини яка зробила ставку. Сістема дає можливість вигравати незначні суми втягуючі ігрока робити ставки постійно. Для значної частини гравців шанс виграти у системи це можливість самозатвердитись, котра практично завжди призводить до бажаного результату. Якими б не були причини грати у залежної людини вирок завжли один і той самий: борги (не рідко одразу в деяких місцях), крадіжки, сімейні сварки та інші негаразди.

ігроманІя – це хвороба чи ні?

Патологічна схильність до азартних ігор, якщо говорити науковими термінами – Лудоманія, це і є - «Ігроманія», яким так часто характерезують залежність від азартних ігор. Цю проблему, як хворобу почали вивчати ще на прикінці 1960х, і дійшли висновку – залежність від азартних ігор - це захварювання нервової системи. Під час випробувань були виведені признаки «ігроманії»: відсутність контролю часу у стані гри, бажання грати яке складно подалати, неспроможніть людини чинити опір спокусі грати. До нашого часу залежних від ігроманії людей стало набагато більше та нажаль ця статистика продовжує збільшиватись щодня. Захворюванню залежності від гри можуть підлягати не тільки дорослі, але й діти, комп'ютерні ігри в які можна грати, такі яскраві та зрозумілі для дитини - не рідко поглинають увагу дитини у віртуальній світ, залищаючи реальність десь в сторонці. З цією проблемою батьки стикаються щодня, дитина більшу частину дня і навіть ночі проводить граючи в ігри та закидує навчання, прогулянки з друзями на дворі. Це призводить до того, що дитина неправильно сприймає оточуючий світ і складно адаптується не реального життя.

Лікування ігроманії

Відгуки про центр

  • Євген Літвинов

    Грал всюди і багато, ставки, карти, рулетка не рідко ходил до ігрових салонів пограти в автомати. Коли борги стали дуже великими вирішив лікуватись. Психолог центру "Спасение" зробив з мене нову людину

  • Владислав Кущін

    Думки про лікування з'явилися коли від мене пішла дружина з дитиною, я не міг забезпечити родину бо витрачав всі грощі на ставки. Жити на дні набридло, звернувся до цього центру.

  • Сергій Спіцин

    Все почалося зі ставок на футбольних матчах, були успіхі, но частіше були поразки. Далі грав у карти, а це вже інший рівень азарту та зовсім зовсім інша відповідальність. Багато програв, були складності. Лікувався тут, зараз нове життя.

Отримати конусльтацію

Замовити дзвінок